Jedinečný pracovní nástroj
Ať se vydáte kamkoliv, můžete mít v ruce tu nejúčinnější mobilní kancelář – Sony Ericsson P990i. Můžete číst a posílat e-maily, upravovat a posílat přílohy k e-mailům a vždy mít přístup ke všemu, co potřebujete. Ještě nikdy to nebylo jednodušší.


E-mail - přímo v telefonu
Mezi schůzkami, při čekání na letišti nebo ať jste kdekoliv, můžete číst a posílat e-maily. P990i má také širokou řadu aplikací na čtení dokumentů, takže můžete otvírat, upravovat a znovu odesílat přílohy. Používejte klávesnici na displeji, rozpoznávání rukopisu nebo podsvícená tlačítka P990i. SMS, MMS a e-mailové zprávy. Rychle a snadno.

Symbian OS 9.1 - všechny možnosti
P990i dokáže cokoliv, co chcete udělat. K dispozici je široká řada aplikací ke stažení. Od užitečných pracovních nástrojů po zábavné hry. P990i je přístroj se souběžným zpracováním úloh.
Synchronizujte a zůstaňte v obraze
P990i vám pomůže rozvíjet jakoukoliv práci. Máte s sebou kalendář a kontakty, ať jdete kamkoliv, a na cestách je můžete udržovat v aktualizovaném stavu. P990i podporuje dálkovou synchronizaci a rozpoznává časová pásma.
Přístup odkudkoliv
P990i je skutečně mobilní Internetový přístroj. Můžete zobrazovat celé webové stránky a využívat rychlost, na kterou jste zvyklí. Přistupujte k firemnímu intranetu nebo veřejnému Internetu z jakéhokoliv místa, abyste získali to, co potřebujete. A pokud se nacházíte blízko letiště nebo jiného místa s připojením k WLAN, můžete využívat přenos dat plnou rychlostí, jako byste byli v kanceláři.
Bez drátů a zdarma
Za pohybu můžete zůstat ve spojení díky řadě příslušenství k P990i. Náhlavní soupravy Bluetooth™ a autosady handsfree vám zajistí potřebnou volnost bez drátů. A bezpečí na silnici.
Pracujte v 9000 metrech - letový režim
Mnoho funkcí P990i můžete využívat i za letu. Letový režim zastaví vysílání nebo přijímání jakýchkoliv rádiových signálů, ale přesto můžete číst a upravovat dokumenty, prohlížet si galerii videí a obrázků, připravovat si zprávy a poslouchat vaši oblíbenou hudbu. P990i se nikdy nezastaví.