Inteligentní telefon vstupuje do 3G
P990i povyšuje efektivní komunikaci na novou úroveň. Přáli jste si někdy při cestování opustit váš PC v kanceláři? Nyní máte možnost. P990i má vše, co potřebujete k práci a komunikaci s přáteli a kolegy, ať jste kdekoliv. Všude máte přístup k Internetu, službě přenášeného e-mailu pro příjem e-mailů přímo do telefonu a videokonferencím pro efektivní komunikaci.

3G - důležitá je rychlost
P990i je inteligentní telefon pro budoucnost. Můžete využívat nejrychlejší bezdrátové sítě a nejmodernější služby operátorů sítí. A používat skutečný mobilní Internet v telefonu s rychlostí, která se vám líbí.
Obraz a video s milióny bodů
Pořizujte obrázky, na které budete hrdí. P990i má digitální fotoaparát se dvěma milióny bodů, automatickým zaostřováním a videem. Zachyťte okamžik a uložte ho, nebo ho pošlete. Ukažte, co dokáže váš fotoaparát.
Účinná mobilní kancelář
S funkcemi a aplikacemi uvnitř P990i máte to, co potřebujete k účinnému udržování kontaktu a organizování vašich pracovních činností. Kalendáře lze synchronizovat vzduchem, abyste měli aktualizovanou mobilní kancelář.
Univerzální komunikátor Používejte P990i jako vysokorychlostní modem na připojení vašeho PC k Internetu. Díky Bluetooth™ bude bezdrátový. V přípojných bodech WLAN na letištích a v dalších veřejných centrech připojte váš telefon k firemnímu intranetu a využívejte rychlost, na kterou jste zvyklí.
Symbian OS 9.1 - nový a výkonný Nyní je na trhu nejnovější verze nejpoužívanějšího, otevřeného operačního systému pro inteligentní telefony a P990i ho má v sobě. Přidejte si do telefonu inovační aplikace a změňte ho ve výkonný a efektivní pracovní nástroj.